Świętujemy 200 lat produkcji we Włocławku
We wrześniu startuje promocja konsumencka marki Delecta organizowana z okazji 200 lat produkcji spożywczej we Włocławku. W ramach akcji do wybranych produktów dołączono unikalne szablony do dekoracji wypieków i deserów, a do Karpatki dodatkowo książeczkę z przepisami. Promocja potrwa do grudnia br.
2016-09-07, 09:40

Z okazji 200 lat produkcji spożywczej we Włocławku marka Delecta przygotowała niespodzianki dla wielbicieli słodkich wypieków. Do opakowań najpopularniejszych ciast i babeczek dołączono szablony do ich dekoracji. Kolekcję można stworzyć kupując produkty: Brownie, Krówka, Babeczki Nadziane, Wuzetka, Tiramisu i Karpatka. W każdym opakowaniu znajduje się jeden z czterech unikatowych szablonów w kształcie serduszek lub gwiazdek. Informację jaki wzór znajduje się w danym opakowaniu można znaleźć na froncie kartonika. Dodatkowo fani Karpatki będą mogli nabyć swoje ulubione ciasto z książeczką z inspirującymi przepisami, pozwalającymi odkryć ten produkt na nowo.

Ciasta do pieczenia od Delecta to propozycje na udane wypieki. Smaczne i proste do przygotowania stanowią doskonały pomysł na słodki deser dla rodziny oraz znajomych. Wystarczy odrobina chęci, aby przygotować dla bliskich „coś” pysznego ot tak… prosto z serca.

 **********

Delecta od lat dba o najwyższą jakość i naturalność produktów. Sukcesywnie rozszerza swoje portfolio, odpowiadając na potrzeby konsumentów i wyznaczając trendy. Udowadnia również, że w kuchni najważniejsze są uczucia i pasja, z jaką przygotowywane są wypieki i desery. Swoim przekazem marka zachęca do budowania szczerych relacji, naturalnie… prosto z serca!

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Pińkowska
Account Executive
Kolterman Media Communications
505 14 14 19
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy