Nais – Innowacyjny system do motywowania i nagradzania pracowników
W ostatnich latach rynek rozwiązań benefitowych w Polsce zyskał liczne grono odbiorców. Firmy coraz częściej zamiast podwyżek dają swoim pracownikom pakiety oryginalnych korzyści. Nowoczesne metody motywowania oferuje przedsiębiorcom program Nais.
2016-09-08, 13:23

Atrakcyjna oferta kluczem do satysfakcji pracownika

Dzisiaj pracownicy oczekują od firm już nie tylko atrakcyjnego wynagrodzenia za wykonywaną pracę, lecz także dodatkowych korzyści i wsparcia w zakresie opieki zdrowotnej, rozwoju pasji i kompetencji. Programy benefitowe zyskują coraz większą popularność i znajdują swoje miejsce w strategii firm, które dbają o swoich pracowników. Korzyści z wdrożenia systemów benefitowych są obopólne. Osoby zatrudnione czują się mocniej związane z firmą, a przedsiębiorstwa budują swój pozytywny wizerunek zaangażowanego i świadomego pracodawcy.

 

Efektywne zarządzanie budżetem

W związku z rosnącym zainteresowaniem programami benefitowymi, firmy świadczące tego rodzaju usługi muszą przygotowywać ofertę najwyższej jakości. Innowacyjne rozwiązania i ofertę dopasowaną do potrzeb każdego pracownika ma w swoim portfolio Nais. W programie pracodawca daje wolny wybór świadczenia zwiększając poziom satysfakcji zatrudnionych, a pracownicy mogą: skorzystać z usług klubu fitness, biletów do kina, zajęć dla rodzin z dziećmi. Amatorzy literatury odnajdą tu ofertę audiobooków i e-booków, a ci, którzy wolą zabezpieczyć swoje zdrowie za środki od firmy mogą skorzystać z abonamentów medycznych lub usług lokalnej prywatnej opieki medycznej. Dzięki Nais firma może w wygodny sposób nagradzać pracowników i przyznawać im jednorazowe  nagrody.

 

Program jest całkowicie bezpłatny dla firmy. Jego wdrożenie zajmuje zaledwie kilka minut. Może z niego korzystać nawet przedsiębiorstwo zatrudniające 4 osoby i nie ma tu znaczenia forma zatrudnienia: program obsługuje zarówno formy etatowe jak i zlecenia, umowy o dzieło i umowy B2B.

 

Nais w pigułce

Nais pozwala uwolnić pieniądze zamknięte w abonamentach. Pracodawca pozostaje właścicielem pieniędzy do momentu, w którym pracownik nie skorzysta rzeczywiście z usługi. W efekcie ten sam budżet pozwala nagrodzić większą grupę pracowników i w prosty sposób prowadzi do oszczędności finansowych w firmie. Dotyczy to środków obrotowych i tych zdefiniowanych w Zakładowych Funduszach Świadczeń Socjalnych. Nais pozwala w sposób zgodny z ustawą i regulaminami firmowymi dystrybuować te środki i raportować ich wykorzystanie.

 

Efektywniejsze wydawanie pieniędzy ma dzisiaj coraz większe znaczenie – benefity już nie są zastrzeżone dla wybranej grupy pracowników, stały się powszechnym elementem kontraktów o pracę i oczekują ich wszyscy, niezależnie od stanowisk jakie zajmują.

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Pińkowska
Account Executive
Kolterman Media Communications
505 14 14 19
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy