Piernikowe Boże Narodzenie z Delectą!
Pierniki i pierniczki nieodzownie kojarzą się z zimą i Świętami Bożego Narodzenia. Zachwycają swoim niezwykle głębokim aromatem, który długo unosi się w całym domu. Ich przygotowanie zabiera jednak dużo czasu i jest dość pracochłonne. Przygotowanie słodkich wypieków przyspieszy i ułatwi Przyprawa do piernika oraz Pierniczki od marki Delecta.
2016-11-22, 11:33

Przyprawa do piernika marki Delecta to kompozycja starannie dobranych przypraw korzennych: imbiru, goździków i cynamonu, która dodaje wypiekom walorów smakowych i zapachowych. O jej wyjątkowości przesądza dodatek w postaci naturalnej cykorii, wzmacniającej barwę ciasta oraz brak konserwantów i sztucznych barwników. W jej składzie znajdują się wyłącznie naturalne składniki. Jedno pakowanie przyprawy sprawdzi się do przygotowania dużej porcji słodkich wypieków. Jest idealna do aromatyzowania zarówno pierników, jak i zimowego grzańca.

 

Dla wielbicieli wyśmienitej zabawy podczas rodzinnego pieczenia Delecta przygotowała Pierniczki z kolekcją 4 wyjątkowych foremek w kształcie konika, bombki, ludzika i bałwanka. Swój korzenny smak zawdzięczają wyjątkowej mieszance przypraw składającej się z cynamonu, goździków i kolendry. Aby przygotować ok. 70 sztuk aromatycznych, tradycyjnych pierniczków, do zawartości opakowania wystarczy dodać jedynie jajo oraz masło lub margarynę. Wyśmienite w smaku pierniczki udekorowane naturalnymi posypkami Decorada Delecta, doskonale sprawdzą się również jako oryginalne ozdoby choinkowe.

 

Pierniczki Delecta będą dostępne w sprzedaży w cenie detalicznej ok. 6 zł za opakowanie, a Przyprawa do piernika Delecta w cenie detalicznej ok. 1,30 zł za opakowanie.

Oba produkty można nabyć od 15 listopada br.

 

 

Producent:           Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Produkt:                                Przyprawa do piernika (15 g), cena det. ok. 1,30 zł/opakowanie

                               Pierniczki (350 g), cena det. ok. 6 zł/opakowanie

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Pińkowska
Account Executive
Kolterman Media Communications
505 14 14 19
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy