Słodki podwieczorek dla Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, aby wyrazić im swoją miłość i wdzięczność. Doskonałym pomysłem na uczczenie tego wyjątkowego czasu w szczególny sposób jest wspólny podwieczorek przygotowany ot tak… prosto z serca.
2017-01-18, 12:36

Nic tak nie przywodzi na myśl szczęśliwego dzieciństwa jak podwieczorki u dziadków. Aromatyczne ciasteczka upieczone przez babcię czy rozgrzewający kisiel z dodatkiem owoców przygotowany przez dziadka stanowiły świetne uzupełnienie do niekończących się rozmów i rozmaitych zabaw. Nie trzeba wiele, by magiczne chwile powróciły. Wystarczy odrobina chęci, a o efekt zadba Delecta.

 

Zaproś ukochanych dziadków na podwieczorek wypełniony miłością, rozmowami, wspomnieniami i znajomymi aromatami oraz smakami. Sięgnij po sprawdzone desery i wywołaj uśmiech na twarzach najbliższych.

 

 

Podpowiadamy:

 

Owocowy kubek z dodatkiem cennego imbiru, słodkiego miodu i aromatycznych goździków skutecznie rozgrzeje po rodzinnym spacerze. Z dodatkiem owoców i bitej śmietany stworzy wyśmienity deser, którym możesz poczęstować dziadków ot tak… prosto z serca.

 

Cena detaliczna ok. 1,29 zł

 

 

Na specjalne okazje, a także ot tak… prosto z serca Delecta poleca chrupiące Zbożowe ciasteczka. Aby je przygotować nie trzeba posiadać cukierniczych umiejętności. Doskonale komponują się z czekoladą, suszonymi owocami i bakaliami. Z jednej porcji powstanie aż 20 kruchych ciasteczek. Są doskonałym prezentem zarówno dla Babci, jak i Dziadka.

 

Cena detaliczna ok. 3,89 zł

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Pińkowska
Account Executive
Kolterman Media Communications
505 14 14 19
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy