Joy&Me – unikalne pralinowe smakołyki od marki Goplana
Marka Goplana rozszerzyła swoje portfolio o innowacyjne pralinowe smakołyki o bogatym wnętrzu. Nowe Joy&Me są już dostępne w dystrybucji.
2017-06-30, 10:28

Pralinowe smakołyki Joy&Me czekoladowe z pomarańczowym nadzieniem i Joy&Me waniliowe z nadzieniem z owoców leśnych to najnowsze produkty marki Goplana. Stanowią oryginalną propozycję w segmencie wyrobów czekoladowych, nie posiadają rynkowego odpowiednika. Joy&Me w harmonijny sposób łączą różne warstwy, tekstury i smaki. Wyróżnia je, pokryty delikatną czekoladą, kruchy i chrupiący wafelek wypełniony puszystym kremem o konsystencji musu (waniliowym lub czekoladowym) z kroplą owocowego nadzienia. Słodkości udekorowane są czekoladowymi paseczkami.

 

Pyszne Joy&Me o bogatym wnętrzu sprawią przyjemność wszystkim miłośnikom słodyczy. Słodkości stanowią doskonały dodatek do kawy czy herbaty, a także małe co nieco w pracy. Idealne do dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi.

 

Produkty można nabyć w małym opakowaniu z trzema smakołykami lub w większej, poręcznej torebce. Produkty są pojedynczo zapakowane w folię typu flowpack, która chroni je przed wyschnięciem i pozwala zachować świeżość przez długi czas.

 

Joy&Me są już dostępne w dystrybucji.  

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Berlińska
Account Manager
Kolterman Media Communications
509922081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy