Grześki, Akuku!, Oranżada Hellena i linia Hellena Family+ nagrodzone w plebiscycie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2018
Konsumenci kolejny raz docenili produkty marek Grześki, Akuku!, Oranżada Hellena i Hellena Family+ z portfolio Grupy Colian. Produkty Grześki Tyci, Miśki Kwaśne Akuku!, Oranżada Hellena FIT i linia napojów Hellena Family+ w impulsowych formatach zostały nagrodzone w konkursie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2018. Gala finałowa oraz wręczenie prestiżowych wyróżnień odbyło się 18 stycznia w hotelu Polonia Palace w Warszawie.
2018-01-19, 14:43

Zakończyła się 7. edycja ogólnopolskiego konkursu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów. Przedmiotem badania było aż 253 nowych produktów w ramach 49 kategorii FMCG. Konsumenci kolejny raz docenili produkty Grupy Colian. W prestiżowym gronie zwycięzców znalazły się produkty marek: Grześki, Akuku!, Oranżada Hellena i Hellena Family+. Grześki Tyci, Oranżada Hellena FIT i linia Hellena Family+ w impulsowych formatach zdobyły srebrne medale - wafelki Grześki nagrodzono w kategorii „słodkie przekąski”, Oranżadę Hellena w kategorii „napoje gazowane”, a linię Hellena Family+ w kategorii „napoje niegazowane”. Ponadto żelki Miśki Kwaśne Akuku! uplasowały się na trzeciej pozycji, zdobywając brąz w kategorii „żywność dla dzieci”. Wręczenie prestiżowych nagród odbyło się 18 stycznia w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

 

Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów to ogólnopolski plebiscyt, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę miesięczników branżowych Wiadomości Handlowe i Wiadomości Kosmetyczne. Celem badania jest wyłonienie najlepszych produktów FMCG, które trafiły do sprzedaży w ciągu minionego roku. Laureaci wyłaniani są na podstawie badania konsumenckiego, przeprowadzanego przez instytut badawczy GFK Polonia.

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Berlińska
Account Manager
Kolterman Media Communications
509922081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy