Colian z Hermesem 25-lecia Poradnika Handlowca
Firma Colian kolejny raz została doceniona przez detalistów. W czwartek 10 maja br. w Poznaniu spółka została uhonorowana statuetką Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca. Wyróżnienie otrzymała za czekolady Goplana, praliny Śliwka Nałęczowska, wafle Familijne, wafelki Grześki i Oranżadę Hellena podczas jubileuszowej gali Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora.
2018-05-30, 09:53

Wydawnictwo Gospodarcze pierwszy raz w swojej 25-letniej historii zdecydowało się wyróżnić nagrodami Hermesa producentów branży FMCG, którzy od lat dostarczają swoje produkty do sklepów w całej Polsce. W wyniku, trwającego w marcu i kwietniu, głosowania przedstawicieli handlu niezależnego wyłoniono najbardziej cenione marki branży FMCG. Decyzją detalistów reprezentujących tzw. handel „małoformatowy” statuetką Hermesa 25-lecia Poradnika Handlowca uhonorowano firmę Colian. Spółkę doceniono za czekolady Goplana, praliny Śliwka Nałęczowska, wafle Familijne, wafelki Grześki i Oranżadę Hellena.

 

Wręczenie prestiżowych statuetek odbyło się 10 maja w Poznaniu podczas XX Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Producentów oraz Handlowców branży FMCG i HoReCa. W jubileuszowej Gali Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora w Auli Artis w Poznaniu, wzięło udział ponad 300 top menadżerów branż FMCG i HoReCa, reprezentujących zagraniczne i krajowe sieci detaliczne, dystrybutorów, producentów oraz handlowców

 

Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca to prestiżowe wyróżnienie, które stanowi wyraz docenienia zarówno naszych produktów, jak i postawy, jaką Colian prezentuje w codziennej pracy z detalistami.

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Berlińska
Account Manager
Kolterman Media Communications
509922081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy