Świątecznie z Delectą - Pierniczki korzenny smak
Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas prezentów i spotkań z bliskimi. To również czas zapachów i aromatów, wśród których króluje korzenna nuta domowych pierników i pierniczków. Bez tego wypieku Boże Narodzenie nie pachnie już tak świątecznie.
2015-12-14, 15:31

W tym roku oferta pysznych pierników Delecta została poszerzona o limitowaną nowość ze  świątecznej oferty marki – Pierniczki korzenny smak.

mat. prasowe Delecta

Dzięki aromatycznej mieszance cynamonu, goździków i  kolendry Pierniczki Delecta wypełnią Twój dom zapachem tradycyjnego, korzennego ciasta. Ciasteczka przygotujesz szybko i  bez trudu, dodając tylko podstawowe składniki (jajo oraz masło lub margarynę). Korzystając z ciasta do samodzielnego wypieku, uzyskasz ok. 70 pierniczków z jednego opakowania.

W każdym produkcie  prezent – niespodzianka, praktyczny stempelek do wykrawania ciasteczek, który zapewni bajeczne kształty (choinki, bałwanka, św. Mikołaja, gwiazdki) – w sam raz do dekoracji świątecznego drzewka lub stołu!

Zaproś bliskich do wspólnego pieczenia, a zaoszczędzony czas poświęć na atrakcyjne udekorowanie wypieków, wykorzystując naturalne posypki Decorada Delecta.

Pierniczki Delecta są dostępne w cenie detalicznej ok. 6,30 zł za opakowanie.

KONTAKT / AUTOR
Agnieszka Rudek
Account Manager
Kolterman Media Communications
510 081 2013
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy