Mama to jest bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka czyli Dzień Matki z marką Familijne
Mama, mamusia, mamunia… W erze znikających wafelków to właśnie ona jest największą bohaterką i zawsze wie, gdzie można je znaleźć. 26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. To doskonała okazja, aby pokazać mamie, że to, co robi na co dzień jest zauważane i doceniane.
2021-05-26, 09:32

 Mama nasza bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka.

Czy to wafel waniliowy? Może z musem jest – gofrowy?

Zaginęły! Już ich nie ma? Ktoś je schrupał, schował – ściema!

Żeby dopaść te wafelki, trzeba spytać Rodzicielki!

Na Dzień Matki prezenciki: Familijne i liściki.

Mama zawsze znajdzie chwilę, aby dzieciom było milej
Każdej Mamie – najlepszego, dziś wafelka zje całego!

 

Choć w życiu zdarzają się trudne sytuacje,  Mama-bohaterka zawsze jest na posterunku, aby pomóc, wysłuchać i pocieszyć dobrym słowem, przegonić pochmurny nastrój w tylko jej znany, słodki sposób.                     

 

Czy mama  pogoni Dinożarła?

Dinożarł Waflożarł schował się wieczorem pod łóżkiem pewnego chłopca i schrupał jego porcję wafli Familijnych Gofrowych z musem czekoladowym. Co za pech! I wtedy pojawiła się Ona… Mama - bohaterka ze świeżutką paczką słodko pachnących i niezwykle chrupiących wafelków. Rozstawiła specjalną pułapkę na gada głodomora, otuliła malca kocykiem i ucałowała dla odwagi na dobranoc. Dziecka sen uratowany, tylko dzięki wsparciu Mamy!

 

Randka i… wróbelki?

Nastolatka szykuje się na pierwszą randkę pochrupując wafle Familijne o smaku śmietankowym. Nagle usłyszała świst i trzaśnięcie okna. To stado wróbelków wpadło przez okno, złapało paczkę wafli i… uleciało w siną dal. Czy to zły znak? Czy to znaczy, że z randki nici? Wtem Mama wbiega do pokoju.  Żartuje, zaplata córce piękny warkocz, a zza pleców wyciąga na osłodę… paczkę wafelków! Mamo, powiedz, skąd wiedziałaś? Randkę mi uratowałaś!

Z okazji Dnia Matki Familijne życzą wszystkim bohaterskim Mamom wszystkiego, co najsłodsze!

KONTAKT / AUTOR
Agnieszka Rudek
Account Manager
Kolterman Media Communications
510 081 2013
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy