Chrupiąco, słodko i z przymrużeniem oka. Grześki wystartowały z zimową kampanią!
Marka Grześki, należąca do firmy Colian, ruszyła z zimową komunikacją promującą portfolio idealne na czas bożonarodzeniowych spotkań i chrupiących momentów przy rodzinnym stole. Od połowy listopada br. w największych stacjach telewizyjnych oraz internecie emitowany jest 10-sekundowy spot wprowadzający odbiorców w świąteczny klimat z charakterystycznym humorem i wyrazistym akcentem produktowym. Kampania obejmuje również działania online, współpracę konkursową z siecią Żabka oraz inicjatywę w przestrzeni miejskiej.
2025-12-10, 16:07

Zimowy koncept komunikacyjny marki wprowadza atmosferę świątecznej beztroski i zachęca do celebrowania chwil… oczywiście na chrupiąco. W centrum aktywności znajduje się bogata oferta sezonowa marki Grześki - w tym m.in. nowe czekoladowe Mikołaje w trzech odsłonach, cukierki z kremem orzechowym czy digitalowy kalendarz adwentowy, który od grudnia codziennie odsłania kolejne, wyjątkowe atrakcje online.

W świątecznym rytmie wafli Grześki

Od 10 do 16 grudnia br. marka wspólnie z siecią Żabka zaprosi klientów do udziału w konkursie „Kto zna grzeszki Mikołaja?”. Aby wziąć udział, należy kupić z aplikacją Żappka minimum dwa Mikołaje Grześki (29 g) i odpowiedzieć na pytanie dotyczące drobnych przewinień bohatera z Laponii. Na zwycięzców czeka pięć kart prezentowych LEGO o wartości 500 zł oraz dwadzieścia pięć stylowych swetrów.

To jednak nie wszystko! Kolejna część grudniowych działań rozpocznie się w połowie miesiąca, kiedy warszawiacy będą mogli odbyć wyjątkową podróż świątecznym autobusem. Linia kursująca na trasie Dworzec Centralny – Plac Teatralny zamieni się w mobilną krainę zimowej magii. Projekt realizowany jest we współpracy z Radiem Kolor oraz Miejskimi Zakładami Autobusowymi i potrwa do 19 grudnia br.

Wnętrze pojazdu ozdobią dekoracje, a całość uzupełnią specjalne wejścia antenowe nadawane na żywo z pokładu. Na pasażerów czekać będą słodkie upominki - kultowe wafle w różnych wariantach oraz czekoladowe Mikołaje.

- Przed Bożym Narodzeniem konsumenci chętnie sięgają po słodkie upominki i małe przyjemności, dlatego przygotowaliśmy działania łączące obecność w mediach masowych, online oraz w przestrzeni miejskiej - mówi Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian i dodaje: - Stawiamy na lekki ton, angażujące formaty i bezpośredni kontakt z odbiorcami, aby towarzyszyć im w przygotowaniach do Świąt oraz podkreślić różnorodność naszej oferty.

Za opracowanie koncepcji kreatywnej kampanii, przygotowanie materiałów i realizację konkursu odpowiada NAV agency. Spot wyprodukował Peppers Ghost, a jego reżyserem jest Henryk Szymański. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Initiative. Działania PR prowadzi agencja Kolterman Media Communications.

KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2025.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.