Korzenne Pierniczki Delecta
Mieszanka cynamonu, goździków i kolendry znalazła się w niezwykle aromatycznych Pierniczkach marki Delecta. Korzenne ciasteczka o finezyjnych kształtach można uzyskać dzięki kolekcji stempelków. W każdym opakowaniu znajduje się jedna sztuka.
2017-12-04, 10:17

Pierniczki to najpopularniejszy świąteczny wypiek. Dla wielbicieli niepowtarzalnej zabawy podczas rodzinnego pieczenia Delecta  przygotowała Pierniczki – mieszankę do samodzielnego wypieku. Dzięki kompozycji cynamonu, goździków i kolendry, korzenne ciasteczka zachwycają swoim głębokim smakiem i aromatem. 

Zawartość opakowania, do której wystarczy dodać jedynie jajo oraz masło lub margarynę, pozwala przygotować ok. 70 ciasteczek. W każdym kartoniku Pierniczków znajduje się prezent - stempelek w kształcie konika, gwiazdki, ludzika lub bałwanka (w każdym opakowaniu znajduje się jedna sztuka), który jednocześnie wykrawa kształty i nadaje wzór na powierzchni korzennych wypieków. 

Wyśmienite w smaku pierniczki udekorowane naturalnymi posypkami Decorada Delecta, doskonale sprawdzą się także jako oryginalne ozdoby choinkowe.

Pierniczki Delecta są dostępne w sprzedaży od 3 października br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6,30 zł za opakowanie.

Pierniczki Delecta

KONTAKT / AUTOR
Agnieszka Rudek
Account Manager
Kolterman Media Communications
510 081 2013
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy