Zwycięzca Stylowego Śliwkobrania odebrał Fiata 500. Loteria dobiegła końca!
Marka Solidarność od 1 września do 30 listopada br. organizowała loterię konsumencką Stylowe Śliwkobranie. W trakcie trwania promocji, konsumenci Śliwki Nałęczowskiej mogli wygrać ponad 3000 gadżetów inspirowanych opakowaniem pralin. 19 grudnia została wręczona nagroda główna loterii - Fiat 500. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się w salonie Fiata w Warszawie.
2018-12-21, 13:19

Kolejna edycja Stylowego Śliwkobrania zakończyła się sukcesem. Ogólnopolska loteria konsumencka marki Solidarność cieszyła się dużym zainteresowaniem. W ciągu dwóch miesięcy ponad 3000 nagród z kolekcji Śliwki Nałęczowskiej trafiło w ręce konsumentów. Główna nagroda, kultowy Fiat 500 o wartości ponad 50 tysięcy złotych, została rozlosowana 6 grudnia br.

 

Uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się 19 grudnia br. w salonie Fiata na ul. Jubilerskiej w Warszawie. Zwyciężczyni ze spotkania odjechała kultowym Fiatem 500 w kolorze opakowania Śliwki Nałęczowskiej.

 

Warunkiem wzięcia udziału w loterii był zakup dowolnego opakowania Śliwki Nałęczowskiej za kwotę co najmniej 7,99 złotego, zachowanie paragonu oraz wysłanie SMS-a, bądź zarejestrowanie się na stronie www.sliwkobranie.pl. Tyle wystarczyło, by stać się szczęśliwym posiadaczem nowego auta.

 

Loteria miała wsparcie w punktach sprzedaży w postaci dedykowanych standów. Towarzyszyła jej kampania medialna, aktywności w social mediach, promocja w kanałach własnych marki Śliwka Nałęczowska. Była to już druga edycja Stylowego Śliwkobrania.

KONTAKT / AUTOR
Agnieszka Rudek
Account Manager
Kolterman Media Communications
510 081 2013
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy