Familijne XXL – w dużej paczce lepiej
Colian wprowadza na rynek edycję limitowaną wafli Jutrzenka Familijne. Najpopularniejsze warianty w asortymencie marki: wafle Familijne o smaku kakaowym oraz Familijne o smaku śmietankowym, będą dostępne w formacie XXL (450 g) od lutego br. do wyczerpania zapasów.
2019-02-01, 12:50

Familijne to niekwestionowany lider* rynku wafli rodzinnych w Polsce. Ta lekka przekąska dla całej rodziny, idealna do dzielenia się z innymi, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród konsumentów w każdym wieku.

 

Pełna oferta marki obejmuje szeroki wachlarz 11 smaków, z których w ofercie limitowanej producent proponuje dwa najpopularniejsze w segmencie wafli rodzinnych – Familijne o smaku kakaowymFamilijne o smaku śmietankowym. Duża paczka o gramaturze 450 g to jeszcze więcej chrupania dla całej rodziny!

 

Produkty z oferty limitowanej będą dostępne w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6,99 zł za opakowanie 450 g do wyczerpania zapasów, w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji. Dla marki zaplanowano wsparcie w punktach handlowych w postaci dedykowanych ekspozycji.

 

*Colian za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, rynek: Cała Polska (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże Sklepy Spożywcze z sieciami chemicznymi, Średnie sklepy spożywcze i Małe Sklepy Spożywcze, Sklepy winno-cukiernicze, Stacje benzynowe, Kioski), skumulowana sprzedaż wartościowa dla produktów markowych w sub-kategorii Wafle familijne w kategorii Ciastka i wafle, okres: grudzień 2017 - listopad 2018.

KONTAKT / AUTOR
Agnieszka Rudek
Account Manager
Kolterman Media Communications
510 081 2013
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy