Zmalujmyrazem.pl dla dzieci z Ukrainy
Na platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl dostępnych jest 50 kart pracy, które ułatwią aktywizację dzieci z Ukrainy, napływających do naszych przedszkoli i szkół. Dzięki temu, że te same materiały można pobrać zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim, cała grupa czy klasa jednocześnie realizuje jednakowy materiał, szybciej się integrując.
2022-03-28, 11:56

Wśród materiałów dydaktycznych w wersji ukraińskiej znajdują się m.in. gra „Ja mam… kto ma?” ze słownictwem szkolnym, ułatwiająca opanowanie podstaw języka polskiego, minisłownik obrazkowy ze szkolnymi słówkami, plan dnia w przedszkolu, dyktanda graficzne, karty matematyczne, karty z kodowaniem, domina, antykolorowanki itp. Sądząc po popularności, jaką się cieszą, nauczyciele bardzo potrzebują i poszukują tego typu treści. Pobieranie i korzystanie z materiałów dostępnych na zmalujmyrazem.pl jest całkowicie darmowe. Już wkrótce na platformie pojawią się także nowe wersje gry edukacyjnej „Ja mam… kto ma?”!

Każda aktywność – rysowanie, szkicowanie, kolorowanie, modelowanie z plasteliny itp., która sprzyja doskonaleniu motoryki małej, bezpośrednio przekłada się na kreatywność i rozwój dziecka. To właśnie wszechstronna edukacja młodego człowieka stanowiła inspirację do stworzenia nowo uruchomionej platformy Zmalujmy Razem – bezpłatnej skarbnicy wiedzy i materiałów dydaktycznych dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Dostęp do materiałów jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować!

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Jarosińska
Account Manager
Kolterman Media Communications
509922081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.