Oferta grillowa Madej Wróbel, czyli śląskie wuszty i krupnioki na ruszt i fojera
Madej Wróbel rozbudowuje portfolio produktów grillowych, stawiając na tradycyjne kiełbasy, kaszankę i krupniok przygotowywane od serca, po śląsku. Wyróżniają je nowoczesne opakowania nawiązujące do kolorystyki marki i jednoznacznie kojarzące się z grillem. Promować je będą kampanie w formule tranzytowej oraz szeroka wizerunkowo-produktowa w mediach społecznościowych, z udziałem ambasadora marki Adama Borowicza.
2022-04-28, 16:51

W komunikacji Madej Wróbel mocno stawia na jakość, autentyczność, lokalność i wyjątkowy smak. Jakość to przede wszystkim porządny skład, czyli wysoka zawartość mięsa najwyższej jakości i naturalne osłonki. Autentycznośći lokalność gwarantują tradycyjny sposób przyrządzania – taki sam jak od dziesiątek lat w śląskich domach – a także ściśle przestrzegany sposób produkcji. Wyjątkowy, wyrazisty smak zapewniają dodawane od serca naturalne przyprawyi ich autorskie mieszanki. Dobre jedzenie to ważna rzecz: łączy ludzi i pozwala się zrelaksować.

Hitem tegorocznego sezonu grillowego pozostanie nagrodzona certyfikatem jakości „Doceń polskie” oryginalna Kiełbasa Ślōnsko ze Śląska. Zawiera aż 90% mięsa wieprzowego, fest przyprawionego mieszanką z gorczycą i grubo mielonym pieprzem. Znakomita i na grilla lub fojera (ognisko), i do zupy czy ciapkapusty. Miłośników tradycji zachwycą Krupnioki Śląskie ze znakiem „Chronione Oznaczenie Geograficzne” i wyróżnieniem plebiscytu Dobry Produkt 2021, robione dokładnie tak jak od dziesięcioleci w woj. śląskim i opolskim – z kaszy jęczmiennej i wieprzowych podrobów. Najlepsze na gorąco, upieczone na rozpalonym grillu.

Przez cały sezon grillowy prowadzona będzie kampania wizerunkowa i reklamowa wyrobów Madej Wróbel w mediach społecznościowych, a od 25 kwietnia do 31 sierpnia 2022 r. –  kampania w formule tranzytowej, w ramach której po aglomeracji śląskiej kursować będą tramwaje linii 1 i 6 – najdłuższe na Śląsku 32-m PESY – sygnowane logo Madej Wróbel. Dodatkowo będzie w nich wspierana kampania konsumencka, w której co tydzień można wygrać kreatywne warsztaty kulinarne z ambasadorem marki Madej Wróbel – Adamem Borowiczem. Produkty dostępne będą w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji, z folią dedykowaną promocji.

Madej Wróbel to marka z 30-letnią tradycją produkcji wyrobów wędliniarskich prosto z samego serca Śląska – Rudy Śląskiej. Oryginalne kiełbasy fest przyprawione autorskimi mieszankami przypraw łączą w sobie naturalność i nowoczesność z tradycyjnymi, regionalnymi smakami. Marka oprócz produktów dostępnych w sprzedaży w całym kraju posiada też sieć sklepów firmowych.

KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.