Click 5 Soleil – najłagodniejsza dla kobiecej skóry maszynka BIC®
Dzięki niej depilacja będzie bezpieczna i relaksująca, bez zacięć czy podrażnień. To dlatego, że projektanci BIC® zadbali, aby maszynka była idealnie dopasowana do delikatnej kobiecej skóry oraz naturalnych krzywizn sylwetki. Gwarantuje to zastosowanie 5 niezależnie ruchomych długotrwałych ostrzy, ruchomej główki oraz paska nawilżającego z aloesem i mleczkiem kokosowym.
2022-05-04, 14:30

Click 5 Soleil to zupełnie nowy model popularnych maszynek Click 3 Soleil i Click 3 Soleil Sensitive, wyposażonych w 3 ostrza. Nowa maszynka Click Soleil 5 Soleil posiada aż 5 ostrzy do jeszcze gładszego golenia i bardziej efektywnej depilacji. Dzieje się tak, gdyż ostrza – poza usuwaniem włosków – mają za zadanie także unosić je nad powierzchnią skóry. Po to, aby każde kolejne ścinało te części, które nie zdążyły jeszcze opaść. Ponieważ ostrza są osadzone bardzo blisko siebie oraz 2000 razy cieńsze niż włos, chronią skórę przed zacięciami i podrażnieniami.

Firma BIC® od niemal 50 lat słynie z najwyższych standardów produkcyjnych oraz rygorystycznego przestrzegania jakości. 100% produktów BIC® – ostrzy, komponentów i produktów finalnych – przechodzi aż 30 wizualnych i technicznych testów, a dodatkowym drobiazgowym sprawdzianom poddaje się co roku, na całym świecie, aż 7,1 miliona wyselekcjonowanych kompletnych maszynek.

Cała seria nowych maszynek BIC® Click Soleil wyróżnia się atrybutami eko. Po pierwsze – są to maszynki systemowe, co oznacza, że do trwałych uchwytów można osobno dokupić wymienne wkłady i używać ich bardzo długo, ograniczając ilość odpadów. Po drugie – ich uchwyty, w zleżności od modelu, od 30% do 40% wyprodukowano z surowców z recyklingu. Po trzecie – opakowania, w których sprzedawane są i maszynki, i wkłady – powstały z kartonu w aż 80% wykonanego z makulatury, dlatego nadają się do ponownego recyklingu. To doskonale pokazuje konsekwencję BIC® we wdrażaniu obietnicy, że do 2025 r. 100% produktów firmy będzie się nadawało do ponownego użycia, recyklingu lub kompostowania.

KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
ZAŁĄCZNIKI
click5.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.