Damska maszynka do golenia BIC® najlepsza przyjaciółka na wakacyjne wypady
Nowoczesna maszynka do golenia to gwarancja dokładnej i bezpiecznej depilacji w czasie wszystkich letnich wyjazdów.
2023-07-26, 11:08

Jak wiadomo z badań konsumenckich*, użytkowniczki największym zaufaniem obdarzają maszynki z minimum trzema ostrzami, tj. BIC® Soleil: Bella, Miss Soleil Colour Collection i Soleil Click 3 oraz 5, które w każdych warunkach zapewniają komfortowe golenie bez zacięć czy podrażnień.

 

To zasługa projektantów i technologów firmy BIC®, którzy zadbali, aby maszynki BIC idealnie dopasowywały się do delikatnej kobiecej skóry oraz naturalnych krzywizn sylwetki. Wszystko dzięki zastosowaniu nawilżających pasków z aloesem, mleczkiem kokosowym lub wit. E, oraz ergonomicznych antypoślizgowych rączek i najwyższej jakości ostrzy z chromowanej stali, które niezwykle dokładnie ścinają włoski tuż przy skórze. Ostrza te są osadzone bardzo blisko siebie i 2000 razy cieńsze niż włos, dlatego pozostawiają skórę idealnie gładką już po jednym pociągnięciu, nawet w tak wrażliwych miejscach, jak pachy, kostki czy okolice bikini! Aby opóźnić odrastanie włosków na nogach, warto dodatkowo zastosować sprawdzony trik polegający na goleniu „góra-dół”: maszynkę należy przyłożyć do skóry, pociągnąć ku górze, a następnie – nie zmieniając ustawienia główki – do dołu. Dzięki temu włoski są usuwane maksymalnie dokładnie, niemal jak po użyciu plastrów.

 

Gładka, nawilżona i wolna od podrażnień skóra to dla wielu kobiet najważniejszy element wakacyjnego looku, dodający atrakcyjności i seksapilu. W badaniu* przeprowadzonym na zlecenie firmy BIC®, ponad 70% pań przyznało, że goli głównie nogi, pachy i okolice intymne ze względów estetycznych i higienicznych, i zależy im na jak najdłuższym utrzymaniu tych obszarów w idealnym stanie. Maszynki BIC® do tego właśnie zostały stworzone.

 

BIC® to znana na całym świecie francuska firma, która od niemal 50 lat słynie z najwyższych standardów produkcyjnych oraz rygorystycznego przestrzegania jakości. Oferuje dzięki temu produkty dostępne dla każdego i sprawdzające się idealnie w każdych warunkach przez cały rok. Na szczególną uwagę zasługują jednak w czasie wakacji. Maszynki BIC® są bowiem łatwo dostępne, ekonomiczne, zajmują bardzo mało miejsca w kosmetyczce i można ich używać w każdych warunkach – wystarczy tylko odrobina kosmetyku i woda. Zdadzą więc egzamin nawet na polu namiotowym na kompletnym odludziu, zapewniając każdej użytkowniczce maksymalne poczucie komfortu.

 

W szerokiej ofercie damskich modeli maszynek BIC® każda kobieta znajdzie tę idealną dla siebie. Jak wykazało wspomniane już badanie, dla użytkowniczek maszynka powinna posiadać minimum trzy ostrza (wskazanie 54% ankietowanych), pasek nawilżający (53%) oraz ruchomą główkę (44%). Właśnie te cechy to główne atuty modeli z linii Soleil: Bella, Miss Soleil Colour Collection i Soleil Click 3 i 5. Wybór jednej z nich na wakacyjny wyjazd zapewni idealnie zadbany wygląd przez cały czas jego trwania, bez względu na to, czy odbywa się w hotelu, na działce czy kempingu!

 

Click 5 Soleil posiada wymienne wkłady z 5 wysokiej jakości ostrzami oraz ruchomą główkę, która dopasowuje się do kształtów ciała, w tym wrażliwych i delikatnych części jak pachy czy kostki. Pasek nawilżający z aloesem i mleczkiem kokosowym gwarantuje idealny poślizg, chroni skórę przed zacięciami i podrażnieniami. Ergonomiczna rączka zapewnia komfortowy uchwyt. Wyjątkowy mechanizm łatwego wypinania ułatwia wymianę wkładu.

 

Zestaw maszynek BIC® Click 5 Soleil 1+2 (1 uchwyt i 2 wkłady wymienne), rekomendowana cena det. 24,35 zł; 4 wkłady wymienne do maszynki BIC® Soleil Click 5, rekomendowana cena det. 36,55 zł.

 

Soleil Bella wyposażona jest w 4 niezależnie ruchome ostrza ukryte w ruchomej główce o 30-stopniowym zakresie dopasowania do kształtu ciała. Pasek nawilżający z mleczkiem kokosowym zapewnia doskonałą gładkość golenia i chroni skórkę przed podrażnieniami. Ergonomiczna rączka z miękkim uchwytem gwarantuje pewny chwyt i lepszą kontrolę w czasie golenia. Dostępna w różnych kolorach.

 

Maszynka BIC® Soleil Bella, rekomendowana cena det. 20,79 zł.

 

Miss Soleil Colour Collection to 3 wysokiej jakości chromowane ostrza, które za jednym pociągnięciem pozostawiają skórę gładką. Nawilżający pasek z wit. E zapewnia jej ochronę przed podrażnieniami. Niezwykle wygodna rączka w kobiecy kwiatowy deseń umożliwia kontrolę w czasie golenia, zwłaszcza w najwrażliwszych miejscach. Dostępna w 4 tęczowych kolorach: żółtym, fioletowym oraz jasno- i ciemnoróżowym.

 

Maszynka BIC® Miss Soleil Colour Collection, rekomendowana cena det. 16,49 zł.

 

 

* badanie preferencji użytkowników maszynek do golenia zrealizowane przez Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna w listopadzie 2022 r.  

KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.