Świętuj z Żurkiem marki JemyJemy i Pasztetem Dworskim
Są potrawy, które nieodłącznie kojarzą się z atmosferą Świąt Wielkanocnych, są wśród nich pasztety przygotowywane z różnych rodzajów mięs i jedna z najważniejszych potraw – aromatyczny żurek z kiełbasą i jajkiem, który gości na stołach w tym wyjątkowym okresie u ponad połowy Polaków.
2024-03-11, 10:00

Żurek to jedna z najpopularniejszych tradycyjnych potraw spożywana na początku wielkanocnego śniadania. Jednak jego przygotowanie wymaga pewnej wprawy i czasu, którego często brakuje w przedświątecznej gonitwie. Idealnym rozwiązaniem jest Żurek z kiełbasą wieprzową marki JemyJemy na naturalnym zakwasie, z aromatycznym czosnkiem i nutą majeranku. Może być podawany z ulubionymi dodatkami, np. połówkami ugotowanego jajka czy z ziemniakami. Sprawdzi się doskonale nie tylko podczas Świąt Wielkanocnych – jego smakiem możemy się cieszyć w dowolnej chwili. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, wystarczy przelać go do naczynia i podgrzać. Dodatkowo wszystkie zupy marki JemyJemy bazują na naturalnych składnikach, a ich doskonały smak sprawia, że są numerem 1* wśród gotowych zup. Życzymy pysznych Świąt Wielkanocnych z Żurkiem JemyJemy!

Pasztet Dworski – naturalnie szlachetny

Na wielkanocnych stołach królują wszelkiego rodzaju pasztety z rozmaitych mięs, podawane z chrzanem czy żurawiną. Pasztety Dworskie ze szlachetnym mięsem z dzika, jelenia, królika lub kaczki, doprawione bogatą kompozycją ziół i przypraw uatrakcyjnią świąteczne menu. Inspirowane staropolskimi recepturami, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników, są świetnym urozmaiceniem rodzinnych spotkań i codziennych posiłków. Wszystkim miłośnikom pasztetów gwarantujemy niezawodny smak wysokiej jakości Pasztetów Dworskich, po które warto sięgnąć nie tylko podczas wielkanocnej uczty.

Producent: PROFI S.A.

  • Żurek z kiełbasą wieprzową JemyJemy (400 g), cena det. ok 7,69 zł
  • Pasztety Dworskie z dzikiem (130 g), cena det. ok 8,99
  • Pasztety Dworskie z królikiem (130g), cena det. ok 8,99 zł
  • Pasztety Dworskie z jeleniem (130g), cena det. ok 8,99 zł
  • Pasztety Dworskie z kaczką (130g), cena det. ok 8,99 zł

Więcej informacji na www.jemyjemy.com oraz www.pasztetdworski.pl

* Profi za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), Udziały w sprzedaży wartościowej, Udziały w sprzedaży wolumenowej w sztukach, w okresie Tydzień 01 2023 – Tydzień 52 2023, w kategorii: Zupy z półki

KONTAKT / AUTOR
Milena Kowalska
Kolterman Media Communications
509 922 081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.