Słodki prezent na Pierwszą Komunię od Solidarności i Goplany
Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważny moment w życiu każdego dziecka oraz jego rodziny. Z tego względu marki Solidarność oraz Goplana należące do firmy Colian, w tym roku przygotowały specjalną bezalkoholową linię okazjonalnych słodyczy, doskonale podkreślających wyjątkowość tej chwili. Wśród nich znalazły się bomboniery L’amour, Czekoladowe Tajemnice oraz galaretki Mella w nowych, tematycznych opakowaniach. Oferta dostępna jest w sprzedaży od kwietnia br.
2024-04-26, 12:30

Z początkiem maja rozpoczyna się sezon komunijny. Wśród najpopularniejszych prezentów oprócz elektroniki, biżuterii czy sprzętu sportowego, nadal jest gotówka. Dlatego, aby nie obdarować dziecka wyłącznie kopertą z pieniędzmi, warto sięgnąć po słodkości, które będą pysznym uzupełnieniem większego upominku.

W tej roli świetnie sprawdzą się m.in. ulubione czekoladki od marki Solidarność w specjalnych owijkach z postaciami dziewczynki i chłopca, a także galaretki Mella od Goplany.

W tym roku przygotowując linię produktów komunijnych postanowiliśmy nie tylko powiększyć ją o galaretki Mella, ale także odświeżyć i ujednolicić dotychczasową szatę graficzną. W ten sposób powstały niezwykle gustowne i minimalistyczne opakowania, które dzięki jasnym barwom i delikatnemu kwiatowemu motywowi, łączą całe tegoroczne portfolio oraz stanowią niezwykle elegancki dodatek do każdego prezentu – podkreśla Joanna Kąkol, rzecznik prasowy Colian.

Na tegoroczną ofertę komunijną od firmy Colian składają się:

  • Czekoladowe Tajemnice, Solidarność – wyborne praliny z kremowymi, bezalkoholowymi nadzieniami w 8 smakach w aksamitnej czekoladzie deserowej i mlecznej,
  • L’amour, Solidarność – edycja limitowana klasycznych pralin w 10 smakach z wysoką, 60% zawartością czekolady,
  • Galaretki Mella Goplana o smaku pomarańczowym - zamknięte w formie podłużnych galaretek skąpanych w deserowej czekoladzie łakocie, które zachwycają wyglądem i skrywają w sobie pyszny owocowy smak. 

Produkty z komunijnej oferty sezonowej są dostępne w standardowej sprzedaży oraz na dodatkowych ekspozycjach od kwietnia br. w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Producent: Colian sp. z o. o.

  • Praliny L’amour, Solidarność, 165 g, sugerowana cena det. ok. 19,90 zł
  • Czekoladowe Tajemnice, Solidarność, 238 g, sugerowana cena det. ok. 28,90 zł
  • Galaretki Mella o smaku pomarańczowym, Goplana, 190 g, sugerowana cena det. ok. 9,90 zł
KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.