Słodki prezent na Dzień Matki od Solidarności
Dzień Matki to idealna okazja, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność dla najważniejszej kobiety w naszym życiu. Dlatego nie dziwi fakt, że 6 na 10 respondentów regularnie obdarowuje swoje mamy prezentami. Najczęściej są to kwiaty, kosmetyki, ubrania oraz biżuteria. Warto jednak do tych tradycyjnych upominków dodać również coś słodkiego, np. bombonierki od marki Solidarność.
2024-05-24, 10:40

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku - Dzień Matki. Co piąta osoba zamierza uczcić tę datę uroczystym obiadem w domu. Ponad 60 proc. z nas planuje obdarować swoją mamę drobnym upominkiem, takim jak biżuteria, kwiaty czy perfumy. Do tego zestawu warto również dodać coś słodkiego, co uczyni ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. W tej roli świetnie sprawdzą się czekoladki od marki Solidarność, dostępne w eleganckich bombonierach.

Dzień Mamy, czy Taty to świetna okazja do pokazania rodzicom, jak są dla nas ważni. Czasem drobny gest potrafi wywołać wielką radość – w końcu chodzi o wspólne chwile i bliskie relacje. Jeśli pragniemy podkreślić te uczucia prezentem, warto sięgnąć po bomboniery z bogatej oferty marki Solidarność. Chociażby kultową Śliwkę Nałęczowską, aromatyczną Złotą Wiśnię czy całą gamę wyśmienitych pralin z serii L’amour lub Czekoladowe Tajemnice podkreśla Joanna Kąkol, rzecznik prasowy Colian.

Na tegoroczną ofertę z okazji Dnia Matki od firmy Colian składają się:

  • Śliwka Nałęczowska, Solidarność – wyrafinowana rozkosz, która pobudza wszystkie zmysły. Połączenie szlachetnej, deserowej czekolady, aksamitnego kakaowego kremu i soczystej polskiej śliwki tworzy niepowtarzalną kompozycję smakową,
  • Złota Wiśnia, Solidarność – czekoladki z alkoholizowaną wiśnią zanurzoną w likierze, otulone deserową czekoladą, to prawdziwa gratka dla koneserów,
  • Złoty Orzech, Solidarność – smakowita przekąska, która zachwyci każde podniebienie. Serce z orzecha laskowego zatopione w kremie orzechowym i oblane aksamitną czekoladą,
  • Czekoladowe Tajemnice, Solidarność – wyborne praliny z kremowymi, bezalkoholowymi nadzieniami w 8 smakach w aksamitnej czekoladzie deserowej i mlecznej,
  • L’amour, Solidarność – wyjątkowe praliny w 10 smakach z wysoką, 60% zawartością czekolady.

Produkty dostępne są tradycyjnym oraz nowoczesnym kanale dystrybucji.

Producent: Colian sp. z o. o.

KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.