Pyszna i pożywna zupa Węgierska Gulaszowa od JemyJemy
Brak czasu i pomysłu na obiad? JemyJemy przychodzi z pomocą! Odkryj bogactwo smaków kuchni z całego świata i sięgnij po zupę Węgierską Gulaszową. Już w kilka minut będziesz mógł delektować się jej pysznym smakiem.
2024-05-29, 16:00

Zupa Węgierska Gulaszowa JemyJemy z linii Zupy Świata idealnie sprawdzi się w letnim sezonie. Jest szybka i łatwa w przygotowaniu dzięki czemu oszczędza się czas i energię. Dzięki swojej sycącej formule doskonale sprawdzi się po całym dniu pełnym aktywności na świeżym powietrzu, gdy chcemy zaspokoić głód, ale nie mamy ochoty na spędzanie wielu godzin w kuchni.

Jakość, która zachwyca

Węgierska Gulaszowa JemyJemy powstała z połączenia wyselekcjonowanych składników – przygotowana z mięsem i warzywami, doprawiona przyprawami oraz ziołami. Jest jedną z ulubionych zup konsumentów o czym świadczy fakt, że zajęła I miejsce w najnowszej edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Polskich Kupców”, w kategorii „Dania gotowe”. Jest to prestiżowy plebiscyt organizowany od lat, w którym właściciele i kierownicy sklepów z całej Polski wyróżniają produkty będące liderami sprzedaży.

Szybkość i wygoda na co dzień

To jednak nie wszystko! Gotową zupę JemyJemy wystarczy przelać do garnka, podgrzać i już po chwili możemy delektować się sycącym posiłkiem, który dostarczy nam energii na resztę dnia. Dzięki zastosowaniu poręcznego i lekkiego opakowania typu doypack oraz nowoczesnej technologii produkcji, może być ona przechowywana poza lodówką aż do momentu otwarcia.

Oferta dostępna w sprzedaży w cenie ok. 7.69 zł/400 g.

Więcej informacji na www.jemyjemy.com.

Producent: PROFI S.A.

Zupa Węgierska Gulaszowa JemyJemy (400 g), cena det. ok 7.69 zł

KONTAKT / AUTOR
Milena Kowalska
Kolterman Media Communications
509 922 081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.