Poznaj inspirujące pomysły na przekąski i przystawki z Pasztetem Dworskim
Pasztet to jeden z ulubionych dodatków do chrupiącego i aromatycznego chleba, zwłaszcza gdy podamy go ze świeżymi warzywami. Jednak potencjał tego specjału sięga daleko poza tradycyjne kanapki. Dlatego dzisiaj podpowiemy Wam, jak przyrządzić wyborne smakołyki, korzystając z pysznych i wysokiej jakości Pasztetów Dworskich.
2024-06-04, 17:10

Podczas rodzinnej imprezy lub spotkania z przyjaciółmi, pasztet może być ciekawym urozmaiceniem różnorodnych przystawek. Dzięki jego zastosowaniu nie tylko zaskoczymy gości ciekawymi połączeniami smaków, ale również zaoszczędzimy czas przygotowując poszczególne potrawy.

Na kanapki i nie tylko

Pasztety Dworskie, przyrządzone ze szlachetnego mięsa dzika, jelenia, królika lub kaczki, doprawione bogatą kompozycją ziół i przypraw, to idealny wybór, aby nasze przekąski zachwyciły smakiem.

Pomysłów znajdzie się wiele! Pasztet sprawdzi się doskonale jako nadzienie do klasycznych wytrawnych ciastek lub ślimaczków z ciasta francuskiego, jak również do tartaletek. A jeśli chcemy podać pieczywo w inny sposób niż tradycyjny, warto np. upiec ziołowe bułeczki z pasztetem w środku lub skomponować chrupiące grzanki. Do zrobienia tych ostatnich wystarczy podpieczony tost, wybrany Pasztet Dworski, konfitura z suszonych śliwek i cebuli oraz świeże kiełki do dekoracji. I gotowe!

Warto pamiętać, że dodanie wysokiej jakości pasztetu do przekąski potrafi całkowicie zmienić jej smak, tworząc zupełnie nowe, kulinarne doznania. Dlatego zachęcamy Was do skorzystania z naszych inspiracji.

Naturalnie szlachetne

Pasztety Dworskie powstały z najlepszych gatunków mięs oraz aromatycznych przypraw. Inspirowane są staropolskimi recepturami i nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Doskonale urozmaicają zarówno rodzinne spotkania, jak i codzienne posiłki.

Producent: PROFI S.A.

  • Pasztety Dworskie z dzikiem (130 g), cena det. ok 8,99
  • Pasztety Dworskie z królikiem (130g), cena det. ok 8,99 zł
  • Pasztety Dworskie z jeleniem (130g), cena det. ok 8,99 zł
  • Pasztety Dworskie z kaczką (130g), cena det. ok 8,99 zł
  • Więcej informacji na www.pasztetdworski.pl
KONTAKT / AUTOR
Milena Kowalska
Kolterman Media Communications
509 922 081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.