Startuje konkurs Oranżady Hellena Strzelająca na platformie Roblox
Od 17 czerwca na platformie Roblox, na miłośników gier komputerowych oraz Oranżady Hellena Strzelająca, czeka niespodzianka - konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Akcja ma na celu promocję uniwersum marki „Szalona Kraina Oranżady Hellena”, która swoją premierę miała 7 czerwca br. Powyższe działania są kolejnym etapem trwającej od połowy kwietnia kampanii prowadzonej pod hasłem „Eksplozja pomysłów” z udziałem nowego brand hero marki o imieniu POPI.
2024-06-18, 11:30

Na Roblox, prostej platformie do tworzenia gier online, 17 czerwca br. ruszył konkurs Oranżady Hellena Strzelająca. Co tydzień na 5 graczy, którzy uzyskają najlepsze wyniki w stworzonej przez markę „Szalonej Krainie Oranżady Hellena”, czekają karty przedpłacone do Roblox. We wrześniu, w wielkim finale akcji, pierwsza piątka w rankingu ogólnym otrzyma narody rzeczowe, w tym konsole PS5, Ipady i hulajnogi elektryczne.

- Konkurs na Roblox to jeden z kluczowych elementów szeroko zakrojonej kampanii promującej Oranżadę Hellena Strzelająca, w której udział bierze nowy brand hero marki, POPI. Działania rozpoczęliśmy 15 kwietnia od emisji specjalnie przygotowanego na tę okazję spotu na YouTubie, TikToku i Kidoz. W maju poszerzyliśmy komunikację o telewizję oraz platformę Twitch. Nawiązaliśmy także współpracę z influencerami, takimi jak YotoToys, Martyna Zabawa, Zabawkowicz, Natalia Skroczek i Julia Żugaj, którzy zachęcają do odkrywania swoich zainteresowań i rozwoju kreatywności – komentuje Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.

Konkurs potrwa do 15 września br. i będzie promowany w mediach społecznościowych marki Oranżada Hellena oraz przez wybranych influencerów gamingowych.

Za markę Oranżada Hellena Strzelająca odpowiada Aleksandra Prusiewicz – Junior Brand Manager w firmie Colian. Kreacją, realizacją spotu, działaniami promocyjnymi oraz kompleksową organizacją konkursu zajmuje się agencja LoveBrands Group. Zakup mediów powierzono LoveBrands oraz Initiative Media Polska. Doradztwo w obszarze public relations zapewnia Kolterman Media Communications.

KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.