Czas na lody! Sięgnij po kultowe marki firmy Colian
Polacy kojarzą lody z beztroską, słonecznymi dniami i poprawą nastroju. Każdy ma swój ulubiony rodzaj, który wywołuje uśmiech na twarzy i sprawia, że nawet gorsze dni stają się pełne optymizmu. Świderki, na patyku, w czekoladzie, z sosem śliwkowym, czy z bakaliami - w ofercie firmy Colian znajdziemy mnóstwo klasycznych smaków, które zadowolą małych i dużych lodożerców.
2024-06-21, 11:05

Cały świat kocha lody, a w niektórych krajach dostępne są w zaskakujących formach podania. W Iranie bardzo popularny jest mrożony makaron - deser składający się z cieniutkich nitek namoczonych w wodzie różanej i syropie. Ameryka Południowa może pochwalić się fasolą - rośliną, której owoce przypominają w smaku lody waniliowe. Najwięcej tego rodzaju przekąsek jedzą mieszkańcy Nowej Zelandii – przeciętnie spożywa się tam aż 28,4 litra na osobę rocznie!

W Polsce również uwielbiamy mrożone słodkości, które zaczynają cieszyć się szczególną popularnością wraz z początkiem letniego okresu. To doskonały czas na odkrywanie nowych, wakacyjnych smaków. W ofercie firmy Colian coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i fani ciekawych połączeń.

Słodkie przysmaki na ochłodę

Sięgnij po kultowe produkty w orzeźwiającej, mrożonej odsłonie. Marki, takie jak Oranżada Hellena, Grześki, Jeżyki i Śliwka Nałęczowska dostępne są na rynku w wersjach lodowych, doskonałych na upalne dni.

Lody Oranżada Hellena zachwycają pysznym, landrynkowym smakiem, który od razu przywołuje na myśl beztroskie czasy dzieciństwa. Znajdziemy ich aż trzy różne rodzaje: ze śmietanką w wersji na patyku, wyciskane w tubce oraz świderki.

Grześki w zmrożonej formie to połączenie oryginalnego, kakaowego wnętrza w czekoladzie deserowej Goplana i chrupkimi wafelkami. Dostępne są zarówno na patyku, jak i w kubku 500 ml dla większego apetytu.

Dla poszukiwaczy prawdziwych smakowych eksplozji idealne będą lodowe, ciasteczkowe Jeżyki w otoczce karmelowej z czekoladą mleczną Goplana i bakaliami. W ofercie znajdzie się także coś dla fanów bardziej wyrafinowanych słodyczy - lody Śliwka Nałęczowska w czekoladzie z sosem śliwkowym to produkt, którego trzeba spróbować.

Czekając na lato, warto umilić sobie czas i już teraz zaopatrzyć się w ulubione mrożone słodkości. Kuszące smaki od firmy Colian sprawią, że poczujemy się jakby wakacje nadeszły szybciej!

Produkty dostępne są w sprzedaży detalicznej w cenach:

  • Lody Świderki Oranżada Hellena 2,99 zł/ 65 ml
  • Oranżada Hellena Lody wodne o smaku oranżady 3,99 zł/ 100 ml
  • Lody Oranżada Hellena Milk 3,49 zł/ 90 ml
  • Lody Grześki na patyku 4,99 zł/ 100 ml
  • Lody Grześki Rożek 3,49 zł/ 110 ml
  • Lody Jeżyki na patyku 5,49 zł/ 90 ml
  • Lody Śliwka Nałęczowska na patyku 5,49 zł/ 100 ml
  • Grześki Lody kakaowe z kawałkami czekolady i mini wafelkami 13,99 zł/ 500 ml
  • Jeżyki Classic Lody o smaku ciasteczkowym z bakaliami 15,99 zł/ 500 ml
KONTAKT / AUTOR
Beata Kolterman
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.