Złota Wiśnia i Śliwka Nałęczowska – dla najbliższych sercu
  Początek roku obfituje w dni, sprzyjające słodkiemu świętowaniu i okazywaniu uczuć najbliższym. Upominkiem, który sprawi, że serca obdarowanych będą biły szybciej są wyborne czekoladki. Któż oprze się wyjątkowej magii pralinek i pysznym owocom zaklętym w deserowej czekoladzie? Nikt! Pięknie zapakowane Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia to świetny pomysł na prezent z okazji walentynek i Dnia Kobiet.
2021-01-25, 13:36

Drobny upominek stanowi niezwykle sympatyczną formę sprawienia przyjemności swojej partnerce, przyjacielowi, mamie czy bratu. Zawsze mile widzianym podarunkiem są praliny. Słodki drobiazg sprawdzi się na walentynki czy Dzień Kobiet, a także jako prezent, który umili bliskiej osobie inne dni roku.

 

Dla amatorów owoców w czekoladzie idealne będą Złota Wiśnia i Śliwka Nałęczowska. Pierwsza z nich, Złota Wiśnia to zachwycające połączenie deserowej czekolady i soczystej wiśni zatopionej w aromatycznym likierze. Kusi zarówno smakiem, jak i stylowym opakowaniem. Bez wątpienia praliny zachwycą koneserów alkoholizowanych słodyczy, wśród których od lat mają swoich wiernych fanów. Złota Wiśnia marki Solidarność oferowana jest w eleganckiej bombonierce i niezobowiązującej, gustownej sztabce.

 

W przypadku Śliwki Nałęczowskiej autentyczną, niezmienną przyjemność gwarantuje zestawienie pysznego owocu i wytrawnej czekolady. Ten kulowy polski specjał stanowi idealny pomysł na smaczny i jednocześnie pięknie zapakowany prezent. Zanim śliwki trafią do eleganckiego opakowania są suszone, następnie poddawane ręcznej selekcji, obtaczane masą kakaową i oblewane deserową czekoladą. Praliny przygotowywane z ogromną starannością i sercem są do nabycia w metalowych puszkach, bombonierkach, sztabkach i torebkach.

 

Walentynki i Dzień Kobiet stanowią  dobre okazje, aby pokazać najbliższym, że są ważni i potrzebni. O bliskich powinno się pamiętać stale, a ukochanym okazywać uczucia codziennie. Drobne gesty, budujące silną więź, są istotne każdego dnia.

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Jarosińska
Account Manager
Kolterman Media Communications
509922081
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy