Czerwona Oranżada Hellena FIT 1,25 l
W odpowiedzi na potrzeby konsumentów, Oranżada Hellena rozbudowała linię napojów gazowanych FIT, wprowadzając na rynek czerwoną Oranżadę Hellena FIT w rodzinnym formacie 1,25 l. Jest to trzeci produkt marki wzbogacony stewią – naturalnym słodzikiem.
2018-05-25, 15:57

Trend prozdrowotny jest coraz silnej widoczny wśród konsumentów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, marka Oranżada Hellena wprowadziła na rynek czerwoną Oranżadę Hellena FIT w rodzinnym formacie 1,25 l. Dzięki dodatkowi stewii – słodzika pochodzenia naturalnego, 300 razy słodszego niż cukier – napój ma obniżoną kaloryczność aż o 30% w porównaniu z klasyczną Oranżadą Hellena.

 

Czerwona Oranżada Hellena FIT jest świetną propozycją dla osób, które dbają o zdrowie, kontrolują ilość spożywanego cukru, a przy tym nie chcą rezygnować z drobnych, codziennych przyjemności. Mimo obniżonej kaloryczności, czerwona Oranżada Hellena FIT zachowuje niepowtarzalny, landrynkowy smak.

 

Czerwona Oranżada Hellena FIT w formacie 1,25 l to trzecia, obok białej Oranżady Hellena FIT 1,25 l i białej Oranżady Hellena FIT w puszce 250 ml, propozycja marki z linii FIT. Produkt dostępny jest na rynku w sugerowanej cenie detalicznej ok. 2,49 zł za sztukę.

 

Producent: Colian

Produkt: Czerwona Oranżada Hellena FIT

Gramatura: 1,25 l

Cena: ok. 2,49 zł

KONTAKT / AUTOR
Katarzyna Pińkowska
Account Executive
Kolterman Media Communications
505 14 14 19
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy