Kolterman Media Communications
Witamy w biurze prasowym
JemyJemy warzywne zupy kremy
Lekkie, pożywne i mocno warzywne są cztery nowe zupy kremy, które w czerwcu dołączyły do portfolio marki JemyJemy. To bezmięsna i bezglutenowa propozycja dla konsumentów poszukujących pełnowartościowych dań gotowych od rynkowego lidera w segmencie zup ambientowych.
Nowe produkty
2022-06-21, 09:54
Ekologiczne nawyki w biurze
Praca biurowa, także ta wykonywana zdalnie, jest ważną częścią codzienności wielu z nas. Zostawiając włączony komputer, czy drukując kolejny dokument nie zastanawiamy się, jaki wpływ nasze nawyki mają na środowisko naturalne. Co możesz zmienić, by twoje biuro było bardziej eko?
2022-06-03, 10:22
Nowe bezglutenowe kabanosy Madej Wróbel
Wieprzowe i drobiowe kabanosy śląskiej firmy Madej Wróbel są teraz dostępne w wersji bezglutenowej, w 4 charakternych smakach. Wyróżnia je bardzo wysoka zawartość najwyższej jakości mięsa i dodatek naturalnych przypraw.
Nowe produkty
2022-06-02, 16:17
Przekąski w plenerze – co zabrać na rodzinny piknik czy wypad z przyjaciółmi?
Piękna pogoda sprzyja wypoczynkowi pod chmurką. Weekendowe wyjazdy i pikniki, rodzinne wycieczki czy spotkania przy grillu to świetna okazja, by przygotować smaczne przekąski, które sprawdzą się w plenerze. O czym nie możesz zapomnieć?
2022-05-26, 13:43
Click 5 Soleil – najłagodniejsza dla kobiecej skóry maszynka BIC®
Dzięki niej depilacja będzie bezpieczna i relaksująca, bez zacięć czy podrażnień. To dlatego, że projektanci BIC® zadbali, aby maszynka była idealnie dopasowana do delikatnej kobiecej skóry oraz naturalnych krzywizn sylwetki. Gwarantuje to zastosowanie 5 niezależnie ruchomych długotrwałych ostrzy, ruchomej główki oraz paska nawilżającego z aloesem i mleczkiem kokosowym.
BIC
2022-05-04, 14:30
Profi promuje bezpieczeństwo w pracy
Jak udzielać pierwszej pomocy, obsługiwać sprzęt gaśniczy i reagować w sytuacji zagrożenia życia mogli dowiedzieć się uczestnicy pikniku bezpieczeństwa, zorganizowanego przez firmę Profi. Impreza odbyła się 28 kwietnia w ramach Wielkopolskich Obchodów Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy i zgromadziła mieszkańców Grabowa nad Prosną i okolic.
2022-04-29, 10:10
Tradycyjne śląskie wuszty i krupnioki na ruszt i fojera
Grillowanie to od lat ukochana przez Polaków forma spędzania majówki. Rusztu i grilla co roku regularnie używa ok. 75% dorosłych rodaków. Co lubią na nich piec? Przede wszystkim dobrej jakości kiełbasę i kaszankę. Bogaty wybór tych wyrobów znajdą w tegorocznej ofercie grillowej Madej Wróbel, rodzinnej firmy z samego serca Śląska.
Nowe produkty
2022-04-28, 16:56
Madej Wróbel buduje autentyczność swojej marki Ruszyła oryginalna kampania konsumencka
Madej Wróbel, rodzinna firma z samego serca Śląska, ruszyła z nową kampanią konsumencką prowadzoną
w formule tranzytowej. Po ulicach Bytomia, Chorzowa, Katowic, Gliwic, Zabrza oraz Rudy Śląskiej krążą niezwykłe tramwaje sygnowane logo Madej Wróbel.
Kampania reklamowa
2022-04-28, 16:54
Oferta grillowa Madej Wróbel, czyli śląskie wuszty i krupnioki na ruszt i fojera
Madej Wróbel rozbudowuje portfolio produktów grillowych, stawiając na tradycyjne kiełbasy, kaszankę i krupniok przygotowywane od serca, po śląsku. Wyróżniają je nowoczesne opakowania nawiązujące do kolorystyki marki
i jednoznacznie kojarzące się z grillem. Promować je będą kampanie w formule tranzytowej oraz szeroka wizerunkowo-produktowa w mediach społecznościowych, z udziałem ambasadora marki Adama Borowicza.
Nowe produkty
2022-04-28, 16:51
Ołowiany rysik i skórka od chleba, czyli praprzodkowie… ołówka!
Pierwowzorem ołówka był metalowy rysik, który pozostawiał subtelny jasny ślad na pergaminie. Używano go w starożytnym Rzymie do przepisywania manuskryptów. Zanim ołówek zyskał grafitowe serce i poręczną gumkę, musiało upłynąć trochę czasu. Dzisiaj nie zastanawiamy się nad jego historią, za to możemy wybierać spośród bardzo wielu wariantów, także ekologicznych.
BIC
2022-04-28, 10:32
kmc.biuroprasowe.pl
Zajęcia plastyczne jako sposób nabywania kompetencji społecznych
Zajęcia plastyczne są podstawowym elementem przedszkolnej edukacji. Służą nie tylko rozwojowi motoryki małej, można je z powodzeniem wykorzystać do ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz kształtowania kompetencji społecznych. Pisze o tym Marta Żurawska, nauczycielka wychowania przedszkolnego, w artykule dostępnym na bezpłatnej platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl.
BIC
2022-04-27, 09:28
Twardziel, którego nic nie przebije bohaterem kampanii reklamowej marki Profi
„Pasztet Profi, teraz w metalowej puszce” to hasło produktowej kampanii reklamowej, która wystartowała w ramach nowej platformy komunikacyjnej marki, wprowadzonej w ubiegłym roku. Działania potrwają do połowy czerwca i będą realizowane w kanałach digitalowych.
2022-04-19, 09:40
Wielkanoc na ostatnią chwilę
Te najradośniejsze święta w roku to świetna okazja, żeby wreszcie odpocząć od codziennej krzątaniny i pośpiechu, nacieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną oraz pysznymi tradycyjnymi daniami. Na dodatek takimi, które można przygotować i podać bardzo szybko. Jak to możliwe?
2022-04-13, 10:55
Domowy peeling i dobra maszynka - najlepszy duet na wiosnę i lato
Chyba każda kobieta marzy o jedwabiście gładkiej skórze – świadczy o elegancji i traktowaniu siebie z dbałością i czułością. Jak sprawić, aby golenie było efektywne, łatwe, bezpieczne i jeszcze przyjazne dla środowiska? To proste! Wystarczy dobrze przygotować skórę, aby nie sprawiła nieprzyjemnych niespodzianek, oraz postawić na sprawdzone modele maszynek.
2022-03-30, 16:55
Jak notować, by zapamiętać więcej na dłużej? Myśl obrazami!
W pracy, na uczelni, w domu - codziennie odbieramy, przetwarzamy i zapisujemy mnóstwo informacji. Jak robić to szybko i skutecznie, by o niczym nie zapomnieć? Myślenie wizualne to jedna z metod efektywnego przyswajania treści. Czy wiesz, na czym polega?
BIC
2022-03-29, 12:45
Zmalujmyrazem.pl dla dzieci z Ukrainy
Na platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl dostępnych jest 50 kart pracy, które ułatwią aktywizację dzieci z Ukrainy, napływających do naszych przedszkoli i szkół. Dzięki temu, że te same materiały można pobrać zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim, cała grupa czy klasa jednocześnie realizuje jednakowy materiał, szybciej się integrując.
BIC
2022-03-28, 11:56
Przetwarzaj nie wytwarzaj – recykling na co dzień
Światowy Dzień Recyklingu, obchodzony 18 marca, to doskonała okazja do przyglądnięcia się własnym nawykom, pod kątem ich wpływu na naszą planetę. Czasem niewielka zmiana może okazać się ważnym krokiem we właściwym kierunku. Czy wiesz, od czego zacząć?
BIC
2022-03-18, 10:27
Hybrid Flex 5 - najlepsza maszynka do golenia w historii BIC®
Dzięki niej każdy użytkownik zostanie mistrzem golenia! To zasługa 5 tytanowych ruchomych ostrzy wyprodukowanych dzięki zastosowaniu nanotechnologii, oraz dodatkowego ostrza do precyzyjnego modelowania linii zarostu czy golenia trudno dostępnych miejsc.
2022-03-07, 15:34
Ekologiczne opakowania BIC – zobowiązanie na 100%
Do 2025 roku 100% opakowań produktów BIC będzie nadawało się do ponownego użycia, recyklingu lub kompostowania. To jedno z ekologicznych zobowiązań, podjętych i wdrażanych przez firmę w zakładach produkcyjnych na całym świecie.
BIC
2022-03-01, 09:21
Samodzielne dzieci mają łatwiej
Maluchy, które są w miarę „samoobsługowe”, łatwiej adaptują się w przedszkolu i bez problemów wdrażają w szkolne obowiązki. W jaki sposób nauczyć je samodzielności i przygotować do nauki pisania dowiemy się z artykułu dostępnego na bezpłatnej platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl.
2022-02-25, 09:47
Czy antykolorowanki mają zniechęcić do kolorowania?
Wręcz przeciwnie! Wyjaśnia to artykuł „Antykolorowanki” dostępny na zmalujmyrazem.pl - platformie dla nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Wymyślono je ponad 40 lat temu, aby rozwijać kreatywność, której kolorowanki – przez to, że z góry narzucają temat i formę – nie stymulują tak mocno jak obrazek, który trzeba „dokończyć”. Antykolorowanka jest właśnie „rysunkiem do dokończenia”, który można także kolorować dowolną techniką.
BIC
2022-01-24, 09:41
Gwiazda każdej imprezy – Oranżada Hellena Party!
Marka Oranżada Hellena na sylwestra i karnawał ma dla swoich najmłodszych fanów autentycznie najlepszą propozycję – wystrzałową Oranżadę Hellena Party o niepowtarzalnym landrynkowym smaku w szklanej butelce 0,75 l i udoskonalonej recepturze.
Hellena
2021-12-23, 09:59
Bazgranie po ścianie – wstęp do nauki pisania
Do takiej zabawy w przedszkolu i domu zachęca Elwira Jeunehomme – ekspertka, doradczyni metodyczna w zakresie wychowania przedszkolnego w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES), autorka artykułu „Od bazgrania do pisania”, który można przeczytać na platformie dla nauczycieli zmalujmyrazem.pl.
BIC
2021-12-22, 14:15
Marynować czy nie? Oto jest pytanie… na które marka Appetita i Ewa Wachowicz odpowiadają: TAK!
Marynowane składniki są po prostu smaczniejsze, zachowują także soczystość i nabierają bogatego, apetycznego aromatu. Jak przygotować najlepszą marynatę do mięs, ryb i warzyw, podpowie marka Appetita, od lat inspirująca Polaków do gotowania stylowo i jedzenia smacznie, oraz jej ambasadorka, Ewa Wachowicz.
Appetita
2021-12-22, 12:51
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.